-12%

Afišas A2 100 vienpusējas

(1 klienta atsauksme)

Plakātus pielieto, lai piesaistītu cilvēku uzmanību uz pirkumu izdarīšanu. Plakāti informē vai brīdina cilvēkus par noteiktām precēm vai pakalpojumiem, kā arī norāda uzņēmuma iekšējos noteikumus. Izsludina koncertus, pasākumus un norises vietas. Izvieto afišas labi redzamā vietā vai arī vietā, kur atrodas daudz cilvēku.

 • Izmērs: A2 ( 420 x 594 mm )
 • Krāsainība: Krāsaina druka no vienas puses
 • Papīra veids: Matēts papīrs 200 gr.

Afišu izgatavošana 2 – 4 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

196.02 222.64 PVN iekļauts

0.00
 • Papildpakalpojuma cena: 0.00
 • Produkta cena: 196.02
 • Kopā: 0.00

Afišu druka ir ātra?

Afišas A2 100gab vienpusēji var saražot pāris darba dienu laikā, ja ir gatavs fails. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums.

Afišu izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj afišā, tad tas ir viegli. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Ir iekļauta kāda super cena vai brīdinājums?
 2. Norādīta kontaktinformācija, datums, laiks, mājas lapas adrese?
 3. Cenas notikumam?
 4. Norādīts ieguvums no preces vai pakalpojuma, kuru saņems klients?
 5. Kolēģi spēs kvalitatīvi atbildēt uz klientu jautājumiem neskaidrību gadījumā?
 6. Vai būs viegli nopirkt Jūsu preci vai pakalpojumu? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Afišu ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Afišas A2 100 vienpusējas maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam no A – Z reklāmas nozarē pakalpojumus. Ieskaties arī mājas lapā: majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Griešana
 5. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 6. Ziņojums klientam
 7. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 8. Atkārtojam pasūtījumu?

Afišu izmantošanas veidi?

Plakātus pielieto, lai piesaistītu cilvēku uzmanību uz pirkumu izdarīšanu. Plaāti informē vai brīdina cilvēkus par noteiktām precēm vai pakalpojumiem, kā arī norāda uzņēmuma iekšējos noteikumus. Izsludina koncertus, pasākumus un norises vietas. Izvieto afišas labi redzamā vietā vai arī vietā, kur atrodas daudz cilvēku.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, vizītkartes, uzlīmes, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Drukas pakalpojumi, kurus var atļauties ikviens cilvēks!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

 1. Jānis

  Lielisks serviss

  Jānis

Sorry no more offers available

Jums arī varētu patikt…

0
YOUR CART
 • No products in the cart.