-31%

Aploksnes C65 bez lodziņa

(1 klienta atsauksme)
Izstrādājam dizainus un maketus. Izgatavojam sākot no 1 gab līdz miljoniem.

Dažādi izmēri un drukas veidi. Izsūtam visā Latvijā un pasaulē!

Atsaucība, kvalitatīva, ātra un operatīva darba izpilde. Profesionālas konsultācijas mārketingā un pārdošanā, lai Jūsu bizness palielinātu peļņu.


[novashare_inline_content]

Aploksnes C65 50 bez lodziņa vienpusējas, melnbalta druka no vienas puses. Var būt dažādi dizaini, bet cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde Baltijā dāvanā no mūsu uzņēmuma.

Aploksnes  izgatavošana 1-3 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

37.57 54.27 PVN iekļauts

Aploksnes apdruka ir ātra?

Aploksnes C65 50 vienpusēji var saražot vienas dienas laikā, ja ir gatavs fails. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums.

Aploksnes izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj afišā, tad tas ir viegli. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Ir iekļauts teksts vai logo, kas paskaidro?
 2. Norādīta kontaktinformācija, kur cilvēks var vērsties, ja rodas jautājumi?
 3. Teksts paskaidro Jūsu nodarbošanos?
 4. Druka pārdod Jūsu uzņēmuma produktu vai pakalpojumus?
 5. Vai būs viegli nopirkt Jūsu preci vai pakalpojumu? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Aploksnes ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Aploksnes C65 50 bez lodziņa vienpusējas maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam no A – Z reklāmas nozarē pakalpojumus. Ieskaties arī mājas lapā: majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Aploksnes pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 5. Ziņojums klientam
 6. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 7. Atkārtojam pasūtījumu?

Aploksnes izmantošanas veidi?

Aploksnes pielieto, lai piesaistītu cilvēku uzmanību uz savu uzņēmumu. Aploksnes kalpo kā kartiņu, veidlapu, naudas nosūtīšanas veids. Aploksnes cilvēki izmanto atkārtoti vai arī tur tās mājās, tādēļ ir izcils pārdošanas instruments, lai klientam atgādinātu par sevi.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, vizītkartes, uzlīmes, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Drukas pakalpojumi, kurus var atļauties ikviens cilvēks!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda

Svars 5 kg

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

 1. Jana

  Esam priecīgi saņemt kāzu aploksnes, kuras mums deva kolosālas sajūtas. Paldies, paldies, paldies 🙂

  Jana

Jums arī varētu patikt…