-18%

Birkas kartona izgatavošana

(1 klienta atsauksme)
Izstrādājam dizainus un maketus. Izgatavojam sākot no 1 gab līdz miljoniem.

Dažādi izmēri un drukas veidi. Izsūtam visā Latvijā un pasaulē!

Atsaucība, kvalitatīva, ātra un operatīva darba izpilde. Profesionālas konsultācijas mārketingā un pārdošanā, lai Jūsu bizness palielinātu peļņu.


Birkas 500gab 10×17.5cm , krāsaina druka no vienas puses, kartons 300gr, ko izvēlas mūsu klienti, bigots vienā vietā, lai vieglāk salocīt. Var būt dažādi dizaini, bet cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde dāvanā no mūsu uzņēmuma visā Baltijā.

Birkas izgatavošana 2-4 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

93.23 114.10 PVN iekļauts

Birku druka ir ātra?

Birkas 500 10 x 17.5 cm vienpusējas var saražot pāris darba dienu laikā, ja ir gatavs fails. Birkas druka ir ātrs izgatavošanas process.  printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Birku izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj birkas dizainā, tad tas ir viegli. Birkas ir lielisks pārdošanas instruments. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Produkta bilde vai nosaukums?
 2. Akcijas cenas vai vieta cenu atzīmēšanai?
 3. Rīcība, kas mudina cilvēku iegādāties preci?
 4. Pamanāma pa gabalu?
 5. Kā izvietos plauktā šo cenu zīmi? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Birku ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Birkas 500 10×17.5 cm maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam pakalpojumus no A – Z reklāmas nozarē. Ieskaties arī šeit: majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Griešana
 5. Bigošana jeb kartona rievošana
 6. Nesalocītas birkas
 7. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 8. Ziņojums klientam
 9. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 10. Atkārtojam pasūtījumu?

Birku izmantošanas veidi?

Birkas izmanto, lai pievērstu cilvēka uzmanību noteiktam produktam un tā vērtībai. Cilvēki noteikti izmanto akcijas cenas, tādēļ informē savus klientus par atlaidēm noteiktā laika periodā. Atstāj arī brīvu vietu birkā, lai personīgi uzrunātu savus klientus. Jautā mūsu cilvēkiem, lai izskaidro kartiņu izmantošanas iespējas.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, flajerus, vizītkartes, uzlīmes, kartiņas, plakāti, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Drukas pakalpojumi, kurus var atļauties ikviens cilvēks!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

 1. Reinis

  Tagad mums ir savas birkas. ātri un par labu cenu. iesakam

  Reinis

Jums arī varētu patikt…

WordPress Ads