Dāviniet arī ziedus ar piegādi Rīgā un visā Latvijā

Piedāvājam Jūsu uzmanībai mūsu partneru piedāvājumu.

Kas var būt labāks par saņemtu svaigu ziedu pušķi? Šodien, kā nekad agrāk ir kļuvusi aktuāla distances problēma. Ciemotie sanāk retāk, taču tas nenozīmē, ka par svinībām un nozīmīgiem svētku datumiem būs jāaizmirst. Piedāvājam iepazīties ar iespēju pasūtīt puķes internetā. Profesionāls florists izveidos un zinošs kurjers nogādās.

Ziedu interneta veikals https://PukuPiegade.lv/ ir ģimenes uzņēmums un darbojās internetā jau kopš 2010. gada. Specializējas tieši uz klientu apkalpošanu interneta vidē. Pieņem ziedu pasūtījumus no visas pasaules un piegādā līdz saņēmēja adresei Rīgā, pierīgā un visā Latvijā. Vienmēr svaigi ziedi. Kvalitatīvi, prasmīgi, zinoši floristi, kurjeri un klientu atbalsta serviss. Ziedu assortiments tiek papildināts katru otro dienu. Ziedu pasūtījumi tiek pieņemti internetā 24/7. Ziedu piegādi veic katru dienu 9:00-21:00. Puķu piegāde brīvdienās ir jāpasūta līdz piektdienas 16:00. Ziedu veikals pieņem pasūtījuma apmaksu gan ar bankas pārskaitījumu, gan ar bankas maksājumu kartēm.

Klientu izvēlei ir gan sezonas ziedu pušķi, gan ikdienā pieejamie rožu pušķi. Ziedi mammai, draudzenei, draugam, kolēģiem un arī vīrietim. Ziedi dzimšanas dienai, vārda dienai, sieviešu dienā 8. martā un Sv. Valentīna dienai 14. februārī. Ja klientam ir jāveic ātra izvēle, piedāvājam pasūtī biežāk pirktos pušķus, rozes, tulpes un citus griestos ziedus visdažādākajās krāsās. Tiek piedāvāti arī augļu grozi. Ja klientam ir svarīga ziedu krāsa, tad pirms pasūtīt konkrētas krāsas puķes ir vēlams iepriekš uzzvanīt, lai noskaidrotu vai ir pārdošānā vēlamo krāsu puķes. Iepriekš sazinoties ir iespējams noorganizēt klientam vajadzīgā daudzuma griezto ziedu pušķi kā arī konkrētu piegādes laiku. Visu piegādes informāciju ērti norādīsiet veikala anketā, tieši tā pat kā to dara ar jebkura cita veida precēm interneta vidē.

Ziedu cenas ir konkurētspējīgas un bez lieka uzcenojuma. Kvalitatīvi ziedi tiek iepirkti vairumā pārbaudītās ziedu bāzēs. Garantējam ziedu kvalitāti piegādes brīdī. Ziedu kurjers iepriekš sazināsies ar saņēmēju par ērtāko saņemšānas laiku, taču netiks izpausts piegāes mērķis, lai nodrošinātu pārsteiguma un prieka brīdi.

Tā kā ziedi nav fabrikas ražojums, bet gan dabas darbs, tad puķes var nedaudz atšķirties no precēm fotogrāfijās. Mūsu pieredze ir mūsu zelts. Par saņemtajām puķēm vienmēr priecājas gan mammas, gan mīļotās meitenes, gan ziedi vīriešiem rada patiesu pārsteigumu. Klienta pasūtījums tiek veidots tikai piegādes dienā. Pēc piegādes noteikti paziņojam pasūtītājam. Iespējama arī anonīma piegāde, kas nozīmē, ka saņēmējs neuzzinās puķu pasūtītāju. Piegādāsim arī pašam pasūtītājam uz mājām, ja viņš atrodas Latvijā. Vislielākais prieks mums ir, kad mūsu klienti kļūst par mūsu patstāvīgajiem pircējiem. Ar prieku lasam arī klientu rakstītās atsauksmes par saņemtajiem ziediem – kas īpaši silda mūsu sirdis.

Ienāc, izvēlies un pasūti ziedu pušķi ar piegādi jau tagad. Ticiet mūsu pieredzei – Jums būs pateicīgi par saņemto prieku 🙂 i-veikals: www.PukuPiegade.lv tel:+371 22389107

Dāvanas, kas iepriecinās ikvienu cilvēku!

Kādus pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu aizrautība ir iepakojuma radīšana no NULLES pozīcijas līdz rokā turamam rezultātam. Uzdodam jautājumus, lai ideja sāk kļūt par realitāti. Piedāvājam kartiņu izgatavošanu, apsveikuma atklātnes, aploksnes apdruka,gofrēta kartona izgatavošanu, kartona kastītes, ekonomiskus iepakojumus, nestandarta iepakojumus, eksluzīvus iepakojumus, datora faila konstrukcijas izveide ar gataviem paraugiem, lai notestētu produktu.

Izmanto iespēju un pasūti pie mums flajerus, bukletus, kalendārus, grāmatas, iepakojumu, uzlīmes, vizītkartes u.c. instrumentus, kas pārdod vairāk!

Dalies ar šo rakstu kādā no sociālajiem tīkliem!

Līdzīgi raksti