Digitālais mārketings piesaista klientus! Digitālais mārketings tagad ir mūsu ikdiena! Cilvēku paradumi ir attīstījušies tā, ka mēs telefonā vai datorā atrodamies lielāko dzīves daļu un neatkarīgi no vietas. Pludmalē, mežā, koncertos, sabiedriskajā transportā, mašīnā, mājās, pasākumos visu mums ir telefons. Ko mēs daram šajā telefonā? Skatamies sev interesantas lietas. Viens iepērkas, otrs meklē zināšanas, trešais izklaidējas vai vienkārši priecājas. Jā, tā ir realitāte un no tā nevar aizbēgt, ja cilvēks pats to nevēlas. Digitālā mārketinga aģentūra ir tā vieta, kas atrod pircējus Jūsu produktam vai pakalpojumam no dažādiem kanāliem!

Digitālā mārketinga izstrādes soļi?

Izklausās jau vienkārši, ka jāveido digitālais mārketings, bet zem šī vārda apakšā ir vesela zinātne, lai klienti pirktu Jūsu produktu vai pakalpojumu. Uzskaitīsim dažas būtiskas nianses, kuras jāņēm vērā, lai piesaistītu klientus.

 1. Kādas vērtības dos Jūsu produkt vai pakalpojums klientam? Piemēram, jaunas intereses no cilvēkiem vai reālus darījumus.
 2. Kādas problēmas atrisinās klientam? Personāla trūkuma vai nezināšanas kompetenci.
 3. Kuri cilvēki iegādājas Jūsu produktu vai pakalpojumu? Sieviets, vīrieši? Vecums? No šī iegūsim kā jāizskatās reklāmai.
 4. Kādos soc. tīklos tiks ģenerēti klienti? Liela nozīme, kā tiek sastādīta reklāma gan tekstos, gan vizuāli.
 5. Kur tiks ievākti dati par potenciālo klientu? Programma, kas spēs papildus pārdod vēlamo produktu vai pakalpojumu.
 6. Kā tiks apakalpoti jaunie klienti, kas izrāda interesi? Teksti un piedāvājums, kā tiks sniegta atbilde.
 7. Kā tiks atsekoti rādītāji, rezultāti, lai tos uzlabotu? Datu analīze un optimizācija.
 8. Kā tiks izveidota stratēģija, lai klienti izdara atkārtotus pirkumus? Mazāk investīcijas reklāmā, bet tieši apkalpošanā.

Un vēl citi biznesa analītikas jautājumi, kas nosaka uzņēmuma panākumus. Jautā mūsu cilvēkiem, kas ieteiks piemērotu risinājumu Jūsu vajadzībām!

Digitālās mārketinga aģentūras cenas?

Digitālā mārketinga aģentūra dod iespēju atbrīvot savu darba resursu personāla jautājumā. Uzticot darbu mums, Jūs iegūsiet vairāk kā 5 pozīcijas vienā. Biznesa analītika, grafiskais dizains, pārdošanas vadītājs, reklāmas speciālists, sociālo tīklu administrātors un datu analīze vienā pakalpojumā, jo bez šīm lietām nav iespējams digitālais mārketings. Mēs vēl nodrošinam vairāk kā sociālo vidi, jo ir ražošanas grupa, kas ražo reklāmas materiālus. Lai būtu priekšstats par izcenojumiem, tad ir iespēja veidot vienreizējus maksājumus vai arī procentus no pārdošanas apjoma. Izvēle ir Jūsu!

 1. Digitālais mārketings, spied šeit
 2. Grafiskais dizains, spied šeit
 3. Sociālie tīkli, spied šeit
 4. WEB pārdošanas platformas, spied šeit

Uzzvani un uzdod jautājumus, kādu rezultātu vēlies panākt un mēs sagatavosim atbilstošu risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādēļ mēs esam piemēroti sadarbības partneri?

Mēs ticam, ka daudzi uzņēmumi ir ļoti labi sadarbības partneri, bet visiem ir atšķirība. Kāds ir tam iemesls? Gūtā pieredze un zināšanas, kas uzkrājas veicot plaša profila darbus, jo tad veidojas kopskats par visu biznesa sistēmu. Digitālajā mārketingā esam panākuši, lai mūs sāk pamanīt klienti  un mūsu mājas lapas atrastos google TOP pozīcijās. Mana personīgā pieredze biznesa vadībā ir vairāk kā 20 gadi, ja neskaita bērnības biznesu, kad pārdevu pienu tantiņām. Esmu veidojis dažādas biznesa modeļus un nonācu pie tā, ka vēlos automatizētu apkalpošanas sistēmu pārdošanā, kad cilvēki var jebkurā diennakts laikā atrast sev nepieciešamo. Digitālais mārketings ir daļa no pārdošanas sistēmas. Vēlies šādu biznesa modeli? Tad sazinies ar mums un izrunāsim soļu secību, kā to panākt! Mūsu pieredzi varie apskatīties šeit: www.majaslapasizstrade.lv