Par mums

Kas mēs esam?

Mūsu vīzija

Cilvēku komanda, kas aizrautīgi un ar prieku dara savu darbu. Darbs tiek padarīts efektīvi un viegli.

Ko mēs daram?

Mūsu misija

Uzņēmums, kas apvieno reklāmas un dāvanu nozares speciālistus, dodot klientiem gatavus risinājumus no A – Z. Izvēlies to, ko izmanto mūsu klienti.

Kāpēc mēs to darām?

Mūsu mērķis

Viegls, ērts un ātrs iepirkšanās prieks jebkuram cilvēkam. Mūsdienu tehnoloģijas orientētas uz cilvēku vajadzību izpildījumu.

Kāpēc ar mums sadarboties?

Mēs atvieglojam Jūsu darbu

Darba ētika, personīga attieksme un rūpes par mūsu klientu, lai atvieglotu Jums ikdienas darbu. Veidojam ilgtermiņa attiecības ar klientiem, lai atgrieztos pie mums vēl un vēl.

0
747

Apmierinātu klientu

0
5000

Realizēti projekti

0
90

Pozitīvas atsauksmes

0
97

Atkārtoti pirkumi

0
99

Iesaka citiem

Mums ir laimīgi klienti!

Ievies prieku un vieglumu savā ikdienas darbā! Mēs daram darbu, lai Jums būtu patīkamāka ikdiena un visi varam veltīt vairāk laika sev, savai ģimenei vai draugiem! Pievienojies mums un pārbaudi cik tas ir forši 🙂

Mēs cilvēkiem sniedzam patīkamas emocijas!

Mēs zinam cik svarīgi ir labi justies gan darbā, gan mājās, gan arī izklaidē. Tādēļ saviem klientiem nodrošinam pilnu ciklu nepieciešamo produktu un pakalpojumu, lai piepildītu savas vēlmes!

Dāvanas, suvenīri un talismani www.horamantalisman.com WEB pārdošanas aģentu izveide www.majaslapasizstrade.lv Biznesa attīstībai www.biznesapsihologs.lv Personības izaugsmei www.pasanalize.lv Akcijas cenas drukas materiāliem www.akcijasdruka.lv Reklāmas nozares apmācības video www.drukasana.lv Cilvēka un prāta psiholoģijas grāmatas www.psihologijasgramatas.lv Pašanalīzes zināšanu bāze – viegli, kodolīgi un ērti www.horaman.eu Tirgus laukums internetā www.akcijascenas.lv

0
YOUR CART
  • No products in the cart.