Mūsu vīzija

Cilvēku komanda, kas aizrautīgi un ar prieku dara savu darbu. Darbs tiek padarīts efektīvi un viegli.

Mūsu misija

Uzņēmums, kas apvieno reklāmas un dāvanu nozares speciālistus, dodot klientiem gatavus risinājumus no A – Z. Izvēlies to, ko izmanto mūsu klienti.

Mūsu mērķis

Viegls, ērts un ātrs iepirkšanās prieks jebkuram cilvēkam. Mūsdienu tehnoloģijas orientētas uz cilvēku vajadzību izpildījumu.

Mēs atvieglojam Jūsu darbu

Darba ētika, personīga attieksme un rūpes par mūsu klientu, lai atvieglotu Jums ikdienas darbu. Veidojam ilgtermiņa attiecības ar klientiem, lai atgrieztos pie mums vēl un vēl.

Mēs cilvēkiem sniedzam patīkamas emocijas!

Mēs zinam cik svarīgi ir labi justies gan darbā, gan mājās, gan arī izklaidē. Tādēļ saviem klientiem nodrošinam pilnu ciklu nepieciešamo produktu un pakalpojumu, lai piepildītu savas vēlmes!

0+
Apmierinātu klientu
0+
Realizētu projektu
0%
Pozitīvas atsauksmes
0%
Iepērkas atkārtoti
0%
Iesaka citiem

Mūsu projekti

Dāvanas, suvenīri un talismani

Zināji, kad cilvēks sevī atver patīkamas emocijas un domas, tad viņa dzīvē ienāk labklājība, labsajūta, enerģija un ticība saviem spēkiem? Jā, vēlamies nodot šīs patīkamās sajūtas ar mūsu radītajiem produktiem, kas vienmēr atgādina labo.

WEB pārdošanas aģentu izveide

Apnikusi tā ikdienas rutīna un skriešana? Mēs apvienojam mūsdienu tehnoloģijas un automatizāciju, lai darba dienu kļūtu daudz patīkamāka un vieglāka. Priecīga sajūta, ka nāk jauni klienti un mēs sniedzam labāko servisu kādu spējam. Jā, tādas ir mūsu radītās WEB sistēmas.

Biznesa attīstībai

Smaga nasta ir vadītājam, ja viss jāvelk uz saviem pleciem, vai ne? Dzīvē visam ir nozīme un noteiktas likumsakarības, kas jāizmaina pašam cilvēkam nevis otram. Runājam par tām lietām, ka uzlabot savu iekšējo stāvokli, lai to nodotu apkārtējiem cilvēkiem!

Personības izaugsmei

Lielākā dzīves kļūda ir domāt, ka kāds cits ir vainīgs pie sava stāvokļa. Atceries šādu stāvokli? Mainām savu dzīves kvalitāti uzdodot jautājumus caur sevi, meklējot ieguvumus it visā, kas notiek, izskatot caur funkciju notikumus savam prātam un sastādam noteiktus rīcības soļus. Metode, kas uzlabo iekšējo dzīves stāvokli.

Akcijas cenas drukas materiāliem

Meklē izdevīgāko risinājumu? Akcijas druka ir vienkāršojusi visu iespējamo, sākot ar izmēriem, materiālu izvēli, daudzumu skaitu, apkalpošanu, iekārtu izvēli, telpu īre, lai cilvēki spētu priecāties par sadarbību. Drukas pakalpojumi, kurus var atļauties ikviens!

Reklāmas nozares apmācības video

Nezini, ko izvēlēties no reklāmas? Kādus risinājumus izvēlēties? Apmācību portāls ar video skaidrojumiem par reklāmas nozari, iepakojumu, tehnoloģijām, pārdošanas trikiem. Drukājam ar prieku ikvienam cilvēkam, jo vairāk prieka, jo vairāk klientu.

Cilvēka un prāta psiholoģijas grāmatas

Apmaldījies savās prāta gudrībās? Meklē kaut ko pārdabisku? Izveidoji sev problēmas? Grāmatas ir praktisks piemērs kā no šādiem murgiem tikt laukā soli pa solim. Dzīvē ir jāiemācās tikai pāris lietas prāts, emocijas, ķermenis, sajūtas un enerģiju plūstam, pārējais viss notiek dabiski, jo tā ir dzīve!

Pašanalīzes zināšanu bāze – viegli, kodolīgi un ērti

Domā, ka kāds cits atrisinās Tavu ikdienas situāciju? Tu maldies! Mums katram pašam sevī ir jāizveido metode, ceļš kā tikt galā ar ikdienas lietām. Apkārtējie cilvēki var būt tikai palīgs, lai vairāk sevi izprastu, bet iekšējais lēmums ir katra cilvēka pārziņā! Praktiski piemēri un zīmējumi dzīves izpratnei.

Tirgus laukums internetā

Visi cilvēki vēlas pelnīt lielu naudu. Bet dažkārt tā skriešana pēc naudas padara ikdienas dzīvi sarežģītu. Tirgus laukums internetā ir vieta, kur piedāvāt  savu produkciju lielam cilvēku skaitam, lai nav jāskrien pašiem pakaļ, bet cilvēki uzrunā tieši Jūs! Pievienojies mūsu tirgus laukumam un iesaki to citiem, lai katrs var izbaudīt iepirkšanās prieku, kuru var atļauties ikviens cilvēks!

Ceļvedis Taviem piedzīvojumiem

Pēc labi padarīta darba ir nepieciešama lieliska atpūta. Apvienojam labākās Latvijas vietas, kur cilvēks var izbaudīt sev patīkamākās izklaides. Iesaki un pievieno vietas, kur vērts būtu iegriezties citiem cilvēkiem. Īsts ceļvedis Taviem piedzīvojumiem!

Automatizēta pārdošanas sistēma

Automatizēta pārdošanas sistēma un platforma, kas rada cilvēkos interesi, lai izdarītu pirkumus! Klientiem piedāvājam atvieglot savu ikdienu, lai vairāk cilvēku spētu Jūs atrast interneta vidē. Izdomājam stratēģiju, sagatavojam tekstus un reklāmas, izvietojam tos savos pārdošanas kanālos, dalāmies ar pieredzi, lai bizness būtu peļņu nesošs.

Nauda nāk viegli

Automatizēta biznesa vadības sistēma, kas strādās Jūsu vietā, kamēr izbaudīsim savu ikdienas atvaļinājumu. Rēķinu izrakstīšana, mārketinga e pastu izsūtīšana, vadības atskaites par paveikto, automātiskie atgādinājumi