Mūsdienās biznesa analītika ir viena no TOP profesijām. Kāpēc tāds pieprasījums pēc šī pakalpojuma? Atbildes ir ļoti vienkāršas! Pieaugot izmaksām apkārtējā darba tirgū, cilvēku emocionālais stāvoklis, konkurence, biznesa procesu nesakārtotība uzņēmumus noved līdz zaudējumiem vai pat bankrotam. Svarīgi uzņēmējdarbībā ir iegūt peļņu, neveicot darbu 24/7. Jo mazāks uzņēmums, jo vairāk cilvēkam nākas strādāt, lai nopelnītu sev iztiku un piepildītu savus sapņus. Biznesa analītika ir veids kā automatizēt un vienkāršot darba procesus, lai varētu pelnīt un piepildīt savus mērķus. Tālāk tekstā aplūkosim detalizētāk par biznesa analītiku.

Biznesa analītikas ieviešanas soļi?

Mēs izmantosim praskē un pieredzē pārbaudītus risinājumus, kas uzņēmumam dod peļņu un iespēju attīstīties! Izmantosim mūsu interneta veikalu www.printsale.lv. Tagad detalizēti aprakstīsim ieviešanas soļus biznesa analītikai.

  1. Kādas problēmas pastāv Jūsu nozarē? Definē un apraksti tās! Mūsu nozarē ļoti lēnu atbild uz cenu pieprasījumu, regulāri mainās cilvēku komanda, pašizmaksa ir augsta dēļ lielām un dārgām iekārtām, nav informācijas par papildus reklāmas iespējām u.c. Risinājums! Mēs izveidojām interneta veikalu ar jau gataviem klientu pieprasītākajiem risiniājumiem, detalizēti aprakstam papildus reklāmas iespējas, izskaidrojam klientam darba procesu un termiņus, atbilde ir zibenīga, jo klients pats sevi apkalpo ar mūsu iespējām.
  2. Kurš no darba procesiem aizņem visilgāko laika periodu? Definē un apraksti to! Mums aizņem klientu apalpošana – no risinājumu atrašanas, cenu piedāvājuma līdz gatavam produktam. Risinājums! Vienota apkalpošanās sistēma ar kuru tiek veikta visa pārdošana, jo to skatās gan klienti, gan uzņēmuma darbinieki.
  3. Cik liela peļņa ir uzņēmumam no savas darbības? Definē un apraksti to! Esam veikuši aprēķinus cik mums jābūt pasūtījumiem, lai spētu iegādāties noteiktas iekārtas. Risinājums! Mēs esam definējuši produktus, kuri ir izdevīgi mūsu gadījumā, lai  vispār būtu vērts strādāt.
  4. Kāds ir cilvēku emocionālais stāvoklis uzņēmumā? Definē un aparksti to! Ja cilvēks ir stresā un pārguris, tad viņa efektivitāte krītas līdz pat 50%, tādēļ ir svarīgi darbiniekiem atvieglot ikdienas darbu un uzlikt galvenās prioritātes, kas viņam 100% jāveic! Risinājums! Atvieglojam visu tehnikso darba procesu, lai to dara sistēma, bet prioritāte ir komunikācija ar klientu!
  5. Kāds ir šī brīža pieprasījums tirgū? Definē un apraksti to! Ja piedāvā produktu un pakalpojumu, kas nav aktuāls, tad tas ir ļoti smags darbs un var nest zaudējumus. Risinājums! Analizē un novēro to, kas šobrīd nepieciešams cilvēkiem Jūsu nozarē, tad arī pārdošana celsies uz augšu! Mēs dodam klientiem laiku un vieglāku darbu ar gataviem reklāmas risinājumiem, kurus izmanto mūsu klienti.
  6. Kādas ir vadītāja vērtības, kuras vēlies nodot citiem cilvēkiem? Definē un apraksti to! Ja iekšēji cilvēks sajūt spriedzi un smagumu, tad darbs liksies ļoti nospiedošs. Risinājums! Manā gadījumā patīk visu vienkāršot un atvieglot cilvēkiem dzīvi, tādēļ radu biznesa sistēmas, kas atbrīvo vairāk no darba un liek domāt vairāk par sevi!

Un vēl citi biznesa analītikas jautājumi, kas nosaka uzņēmuma panākumus. Jautā mūsu cilvēkiem, kas ieteiks piemērotu risinājumu Jūsu vajadzībām!

Biznesa analītikas cenas?

Varu teikt 100%, ka biznesa analītika atpelna savus ieguldījumus! Ņemsim piemēru šo pašu www.printsale.lv. Kamēr es atrodas atvaļinājumā, atpūšos pa nakti, tiekos ar klientiem un emocionāli nestrīdos ar cilvēkiem, kas kaut ko neizdara, tikmēr sistēma strādā 24/7. Pasūtījumi tiek noformēti naktīs, brīvdienās un jebkurā laikā, atliek tikai pēc tam tos fiziski realizēt. Šādā veidā tiek atvieglots savs ikdienas darbs un arī cilvēki saņem pilnīgu informāciju par reklāmas iespējām. Finansu rādītājos tas izskatās šādi: Viens pārdošanas speciālists mēnesī izmaksā ar visiem nodokļiem ar 1800 EUR un viens apkalpošanas speciālists 1400 EUR, jeb 3200EUR mēnesī un gadā tas sanāk: 38400EUR. Iespaidīga summa, kad saskaita naudu, vai ne? Jā, tas arī ir uzdevums biznesa analītikai, lai šādas summas tiktu pelnītas!

Biznesa analītikai ir vairākas iespējas.

  1. Konsultācijas, lai kopīgi izrunātu rīcības soļus – 99eur+pvn
  2. Biznesa procesu automatizācija – sākot no 499eur + pvn
  3. Biznesa pocesu vadība – sākotn no 999eur + pvn

Vairāk var iepazīties šeit: www.majaslapasizstrade.lv 

Jautā mūsu speciālistiem, lai piemeklē Jums atbilstošu risinājumu!

Kādēļ mēs esam piemēroti sadarbības partneri?

Mēs ticam, ka daudzi uzņēmumi ir ļoti labi sadarbības partneri, bet visiem ir atšķirība. Kāds ir tam iemesls? Gūtā pieredze un zināšanas, kas uzkrājas veicot plaša profila darbus, jo tad veidojas kopskats par visu biznesa sistēmu. Mana personīgā pieredze biznesa vadībā ir vairāk kā 20 gadi, ja neskaita bērnības biznesu, kad pārdevu pienu tantiņām. Esmu veidojis dažādas biznesa modeļus un nonācu pie tā, ka vēlos automatizētu apkalpošanas sistēmu pārdošanā, kad cilvēki var jebkurā diennakts laikā atrast sev nepieciešamo. Vēlies šādu biznesa modeli? Tad sazinies ar mums un izrunāsim soļu secību, kā to panākt! Mūsu pieredzi varie apskatīties šeit: www.majaslapasizstrade.lv