Mājas lapu izstrāde dod rezultātu! Mūsdienās vairāk kā 70 % darbību notiek tieši internetā un tādēļ mājas lapas izstrāde ir neizbēgama veiksmes atslēga biznesam! Šajā laika periodā, kad radās Covid krīze, internets vienkārši “uzsprāga”, jo ikviens uzņēmums vēlas pardot savas preces un pakalpojumus. It kā mājas lapu izveide ir ļoti vienkāršs process, taču būtiski kādi google reitingi ir mājas lapām un vai klients atrod Jūsu uzņēmumu. Mums ir vairāk kā 7 gadu pieredze pārdošanas sistēmu izveidē internetā un vairāk kā 20 gadi biznesa vadībā, kas ļauj iepriecināt mūsu klientus ar efektīviem risinājumiem. Kā piemērs, www.printsale.lv interneta veikals, kur apvienota efektīva biznesa sistēma ar e komerciju un pārdošanas mehānismiem, lai iegūtu uzņēmumam maksimālu peļņas daļu! Tālāk arī apskatīsim, kā top šādas mājas lapas.

Mājas lapas izstrādes soļi

Pastāstīšu Jums jaunības trakumu, kad steidzos un neklausīju cilvēkus ar reālu pieredzi. Iepriekš mēs taisījām mājas lapas pēc ātruma nevis kvalitātes, bet tad parādijās daudz jautājumu klientam, emocionāli izlādējāmies viens uz otra, kavējās termiņi un rezultāta nebija. Jā, tā reāli notiek dzīvē, kamēr cilvēks neizstrādā noteiktu soļu metodi jebkuram darbam. Mājas lapu izstrādei arī ir sava metodika, lai iegūtu vēlamo rezultātu. Tagad uzskaitīsim dažas no būtiskākajām niansēm.

 1. Kāda mēroga bizness ir paredzēts? Ja būs pasaules mērogs, tad arī mājas lapas platforma jāveido augstā līmenī.
 2. Kādus produktus vai pakalpojumus pārdod uzņēmums? No šī ir atkarīgs kādu mājas lapas veidu izvēlēties.
 3. Kādi dati un analīze ir veikta par Jūsu nozari? No šī ir atkarīga struktūra, kā veidot mājas lapu
 4. Kuri ir galvenie vai potenciālie klienti? No šī ir atkarīgs dizains mājas lapai.
 5. Kādu pārdošanas stratēģiju izvēlēsies uzņēmums? No šī ir atkarīgs kā tiks savienota mājas lapa sociālā vidē.
 6. Kādi rezultāti ir uzlikti mājas lapai vai e komercijai? No šī ir atkarīgs kādas funkcijas tiks iebūvētas mājas lapā un kādi pakalpojumi nepieciešami, lai virzītu mājas lapu.
 7. Kā tiks pozicionēti produkti vai pakalpojumi tirgū? No šī atkarīgs, kā tiks sagatavotas reklāmas mājas lapai

Un vēl citi biznesa analītikas jautājumi, kas nosaka uzņēmuma panākumus. Jautā mūsu cilvēkiem, kas ieteiks piemērotu risinājumu Jūsu vajadzībām!

Mājas lapas izstrādes cenas?

Mājas lapām pastāv vairāki veidi un risinājumi. Var būt tā saucamās landing page ar vienu noteiktu mērķi – iegūt klientu kontaktus. Var būt uzņēmuma vizītkartes mājas lapa, kur tikai informē par uzņēmumu. Pastāv arī plašākas bloga mājas lapas, kas piesaista publiku un arī pārdod noteiktus produktus vai pakalpojumus. Piemēram, www.printsale.lv ir e komercijas biznesa sistēmas mājas lapa, kas pārdod, piesaista cilvēku kontaktus un apkalpo 24/7. Kādu Jūs vēlaties mājas lapu? Tas ir atkarīgs no Jūsu ambīcijām un uzņēmuma attīstības vēlmēm. Tālāk apskatīsim dažus no risinājumiem.

 1. Mājas lapas izveide – spied šeit
 2. Interneta veikala izveide – spied šeit
 3. WEB pārdošanas paltformas – spied šeit
 4. Mājas lapas optimizēšana – spied šeit
 5. Mājas lapu uzturēšana – spied šeit

Mēs piedāvājam reklāmas iespējas no A – Z, tādēļ mums ir zināšanas un pieredze, kā sasniegt vēlamo rezultātu! Uzjautā mūsu speciālistiem, lai iesaka piemērotus risinājumus Jūsu vajadzībām.

Kādēļ mēs esam piemēroti sadarbības partneri?

Mēs ticam, ka daudzi uzņēmumi ir ļoti labi sadarbības partneri, bet visiem ir atšķirība. Kāds ir tam iemesls? Gūtā pieredze un zināšanas, kas uzkrājas veicot plaša profila darbus, jo tad veidojas kopskats par visu biznesa sistēmu. Digitālajā mārketingā esam panākuši, lai mūs sāk pamanīt klienti  un mūsu mājas lapas atrastos google TOP pozīcijās. Mana personīgā pieredze biznesa vadībā ir vairāk kā 20 gadi, ja neskaita bērnības biznesu, kad pārdevu pienu tantiņām. Esmu veidojis dažādas biznesa modeļus un nonācu pie tā, ka vēlos automatizētu apkalpošanas sistēmu pārdošanā, kad cilvēki var jebkurā diennakts laikā atrast sev nepieciešamo. Digitālais mārketings ir daļa no pārdošanas sistēmas. Vēlies šādu biznesa modeli? Tad sazinies ar mums un izrunāsim soļu secību, kā to panākt! Mūsu pieredzi varie apskatīties šeit:  www.majaslapasizstrade.lv