Iepakojuma cenas samazināšana?

Mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzē esam saskārušies ar ļoti dažādām problēmām un situācijām iepakojuma ražošanā. Pastāstīsim dažas no tām. Cilvēki sākumā izvēlas ļoti sarežģītu un dārgu iepakojumu jauniem produktiem, kuru cilvēki vēl nezina. Tad nākas piedzīvot vilšanos, ka nauda iztērēta, bet rezultāts nav tāds kādu vēlējās. Cilvēks vēlas cenu par iepakojumu tādu, kāda tā ir pie lielām tirāžām. Iepakojuma izgatavošanas procesā sākumā vienmēr būs jāinvestē nauda izstrādē. Atceries svarīgu lietu: Iepakojuma cenas samazināšana vienmēr ir iespējama!

Kā samazināt iepakojuma cenas? Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, kas palīdzēs Jums izdarīt pareizo izvēli.

 1. Izvēlies rūpīgi materiālu, ko izmanto kartona kastītēm. Smagākiem un transportēšanas produktiem izmantojam gofrēta kartona kastītes. Vieglākiem un rokā nododamiem izvēlamies kartona iepakojumu.
 2. Izvēlies konstrukciju, kas mazāk aizņem vietu noliktavā un ērti saliekama. Lieliem daudzumiem izmantojam līmējamas kastītes uz iekārtas. Maziem daudzumiem pašiem saliekamas konstrukcijas.
 3. Izvēlies rūpīgi apdrukas tehnoloģiju. Maziem daudzumiem līdz 300gab izklājumā līdz SRA3 ir digitālā druka. Virs 300gab ir ofseta druka, bet gofrētam kartonam arī ir digitālā druka līdz 2000gab. Virs 2000gab ir fleksogrāfiskā druka.
 4. Izvēlies rūpīgi sadarbības partneri. Sadarbības partnerim jāspēj izskaidrot konstrukciju veidu priekšrocības, apdrukas tehnoloģiju iespējas, operatīvi jāsagatavo risinājumi. Būtiski ir ieviest uzticamību, ka darbs tiks izgatavots noteiktajā termiņā.

Printsale.lv komanda detalizēti Jums izskaidros iepakojuma izgatavošanas iespējas no idejas līdz gatavam rezultātam. Piemeklēsim Jums piemērotas iepakojuma kastes gan ekonomiskajam variantam, gan eksluzīvam risinājumam.

Iepakojumam ir jāpelna nauda nevis jārada smaga finansu sajūta!

Iepakojuma izmaksas ietekmē pārdošanu?

Visam ir sava nozīme! Arī iepakojuma izmaksas ietekmē pārdošanas apjomus. Kādēļ tā notiek? Iepakojumam ir pašizmaksa un, jo augstāka tā ir, jo pats produkts būs dārgāks un ne visi pircēji varēs to atļauties.  Tas ir tikai tādā gadījumā, ja Jums nav ekskluzīvs produkts vai nav izveidota spēcīga mārketinga komanda, kas virza produktu pārdošanā.

Iepakojuma izmaksas pārsvarā ir no centiem līdz pat vairākiem EUR vērtībā. Kādi ir iepakojuma izgatavošanas soļi?

 1. Sākumā izvēlamies iepakošanas materiāla veidu. Kartons, gofra, papīrs u.c.
 2. Izvēlamies kastītes konstrukcijas veidu, kas būs ērtāks Jūsu lietošanai un patīkams klientam.
 3. Izstrādājam konstrukciju un izgriežam paraugu, lai notestētu iepakojuma lietderību. Labojam, ja tas nepieciešams iepakojuma drošībai.
 4. Liekam virsū dizainu uz kastītes, pārbaudam vai pareizi izvietots makets.
 5. Sagatavojam cenu piedāvājumu iepakojuma ražošanai.
 6. Saplānojam ražošanas procesus un materiālus.
 7. Saražojam un piegādājam Jums gatavu iepakojumu lietošanai 🙂

Iepakojuma ražošana ir ērts un patīkams process, ja ir zināmi skaidri rīcības soļi! Sazinies ar mums un izbaudi iepakojuma ražošanas procesu!

Kādus pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu aizrautība ir iepakojuma radīšana no NULLES pozīcijas līdz rokā turamam rezultātam. Uzdodam jautājumus, lai ideja sāk kļūt par realitāti. Piedāvājam gofrēta kartona izgatavošanu, kartona kastītes, ekonomiskus iepakojumus, nestandarta iepakojumus, eksluzīvus iepakojumus, datora faila konstrukcijas izveide ar gataviem paraugiem, lai notestētu produktu.

Izmanto iespēju un pasūti pie mums flajerus, bukletus, kalendārus, grāmatas, iepakojumu, uzlīmes, vizītkartes u.c. instrumentus, kas pārdod vairāk!

Dalies ar šo rakstu kādā no sociālajiem tīkliem!

Līdzīgi raksti