Kartona kārbas izgatavošana ir lēta?

Katrs uzņēmums cīnās par izdevīgāku cenu iepakojumam. Tas ir fakts! 🙂 Parasti lielākais klupšanas akmens ir tieši pareizu kartona kārbu izvēle. Mūsu 15 gadu pieredze iepakojuma izgatavošanas nozarē ir kā spēcīgs pamats, lai strādātu 100% efektīvi. Izvēlamies piemērotas konstrukcijas kartona kārbam, kas ir ērtas cilvēku lietošanai, kā arī iepakošanas tehnoloģijai. Izmantojam sertificētus kartonus, kas paredzēti pārtikai. Operatīvi izpildam klientu pasūtījumus.

Atceries svarīgu lietu: kartona kārbas izgatavošana ir lēta, ja zina būtiskākās tehnologiju nianses.

Kā izvēlēties iepakojumu savam produktam? Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, kas palīdzēs Jums izdarīt pareizo izvēli.

 1. Izvēlies gatavus risinājumus kartona kārbām. Ja Jums ir bizness sākuma stadijā, tad paņem gatavus kārbas risinājumus, jo tas būs daudz izdevīgāk! Individuāla kārbas iepakojuma izstrāde var izmaksāt par vairākus simtus EUR.
 2. Izvēlies elegantu, ērtu, ātru un vienkāršu kastes konstrukciju. Kartona kārbas cenas nosaka ļoti daudz faktori, izmantotais kartons, kārbas konstrukcija, kārbas izmēri un daudzums, kas Jums nepieciešams.
 3. Izvēlies kartona kārbas, kuras vari viegli uzglabāt. Lai neaizņemtu vietu noliktavā, jāizvēlas efektīvi salokāmas kastītes.
 4. Izvēlies rūpīgi sadarbības partneri. Sadarbības partnerim jāspēj izskaidrot Jūsu vajadzībām atbilstošāko konstrukciju. Uzdosim jautājumus, kas atvieglos Jūsu ikdienas darbu. Iepakojuma ražošana ir mūsu sirds lieta!

Printsale.lv komanda detalizēti Jums izskaidros iepakojuma izgatavošanas iespējas no idejas līdz gatavam rezultātam. Piemeklēsim Jums piemērotas iepakojuma kastes gan ekonomiskajam variantam, gan eksluzīvam risinājumam.

Kartona kārbas gatavi risinājumi un individuāli izmēri!

Iepakojuma izmaksas ietekmē pārdošanu?

Visam ir sava nozīme! Arī iepakojuma izmaksas ietekmē pārdošanas apjomus. Kādēļ tā notiek? Iepakojumam ir pašizmaksa un, jo augstāka tā ir, jo pats produkts būs dārgāks un ne visi pircēji varēs to atļauties.  Tas ir tikai tādā gadījumā, ja Jums nav ekskluzīvs produkts vai nav izveidota spēcīga mārketinga komanda, kas virza produktu pārdošanā.

Iepakojuma izmaksas pārsvarā ir no centiem līdz pat vairākiem EUR vērtībā. Kādi ir iepakojuma izgatavošanas soļi?

 1. Izvēlamies materiāla veidu. Kartons, gofra, papīrs u.c.
 2. Efektīva konstrukcijas izvēle.
 3. Parauga izgriešana un testēšana ar produktu.
 4. Dizaina izveidošana uz iepakojuma.
 5. 100% precīzs cenu piedāvājums.
 6. Saplānojam ražošanas procesus un materiālus.
 7. Piegādājam Jums gatavu produkciju 🙂

Iepakojuma ražošana ir ērts un patīkams process, ja ir zināmi skaidri rīcības soļi! Sazinies ar mums un izbaudi iepakojuma ražošanas procesu!

Kādus pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu aizrautība ir iepakojuma radīšana no NULLES pozīcijas līdz rokā turamam rezultātam. Uzdodam jautājumus, lai ideja sāk kļūt par realitāti. Piedāvājam gofrēta kartona izgatavošanu, kartona kastītes, ekonomiskus iepakojumus, nestandarta iepakojumus, eksluzīvus iepakojumus, datora faila konstrukcijas izveide ar gataviem paraugiem, lai notestētu produktu.

Izmanto iespēju un pasūti pie mums flajerus, bukletus, kalendārus, grāmatas, iepakojumu, uzlīmes, vizītkartes u.c. instrumentus, kas pārdod vairāk!

Dalies ar šo rakstu kādā no sociālajiem tīkliem!

Līdzīgi raksti