Kas ir tipogrāfija?

Cilvēki, kas nav tipogrāfijas nozarē bieži jautā mums dažādas lietas par tipogrāfiju. Sāksim ar pašu galveno jautājumu. Kas ir tipogrāfija? Tipogrāfija ir ražošanas uzņēmums, kas gatavo no papīra, kartona, gofras, uzlīmju papīra, līmplēves, komotex, neobond u.c. Tipogrāfijas produkcija tiek saukta par poligrāfiju jeb poligrāfijas materiāliem. Būtībā tipogrāfija ir daļa no reklāmas nozares stūrakmeņiem. Atceries: Tipogrāfija un tipogrāfijas pakalpojumi tiek izmantoti jebkurā nozarē! Uzrakstīsim dažas nianses, lai būtu vieglāk izdarīt savu lēmumu, kādus pakalpojumus pasūtīt tipogrāfijā.

  1. Vēlies apsveikt savus draugus ar personalizētām kartiņām? Jā, tas ir tipogrāfijas uzdevums.
  2. Vēlies izveidot plakātu par kādu populāru bildi vai informēt par pasākumu? Jā, tipogrāfijas pakalpojumi ir īstā vieta, kur meklēt atbalstu.
  3. Vēlies izveidot personalizētu kalendāru vai plānotāju? Pilna cikla tipogrāfija Jums to izdarīs.
  4. Vēlies iepakojumu vai uzlīmes savam produktam? Jā, tipogrāfija ir tā vieta, kur visu šo saražot.
  5. Vēlies izveidot prezentācijas materiālus savam uzņēmumam? Jā, tā ir tipogrāfija, kas Jums to izdarīs.
  6. Vēlies paplašināt savu uzņēmumu ar flajeriem, bukletiem, katalogiem, grāmatām? Jā, tipogrāfijas pakalpojumi ir tieši laikā.
  7. Vēlies realizēt savas idejas un uzrakstīt savu stāstu šajā pasaulē? Tipogrāfija visu to uzliks uz papīra! 🙂

Nepieciešama papildus informācija par tipogrāfiju? Mēs ar lielāko prieku Jums visu to parādīsim un izstāstīsim.

Tipogrāfija un tipogrāfijas pakalpojumi ir reklāmas nozares neatņemama sastāvdaļa

Kādi ir tipogrāfijas pakalpojumi?

Ja uzmanīgi pastaigāsi pa tirdzniecības centriem, ielām, uzņēmuma telpām u.c. vietām, kur notiek pārdošana, tad pamanīsi, ka visur ir tipogrāfijas materiāli. Pazīstamākais no tiem ir vizītkartes, bukleti, flajeri, iepakojums, uzlīmes, plakāti, baneri un vēl daudz citu materiālu. Mēs varam nodrošināt pilnu ciklu darba izstrādi no A – Z. Radam idejas, veidojam dizainus, ražojam materiālus, jo mūsu uzņēmumā ir vairāki darba virzieni. Viegli atrast visu vienā vietā!

Neapmierina attieksme? Ilgi jāgaida cena? Nav ideju reklāmai? Vēlies dāvanas klientiem vai draugiem? Jā, printsale.lv ir vieta, kur to visu atrast un iegādāties.

Kādus tipogrāfijas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu aizrautība ir reklāmas nozare. Saviem klientiem piedāvājam dizaina izstrādi, web lapu izveidi, SEO auditu, SEO tekstu rakstīšanu (tieši tā pat kā šis teksts),  biznesa analītiku, lai bizness kļūtu efektīvs un peļņu nesošs. Printsale.lv piedāvā drukas materiālus, iepakojuma ražošana u.c.

Printsale.lv ir pilna cikla tipogrāfija un pasūti pie mums flajerus, bukletus, kalendārus, grāmatas, iepakojumu, uzlīmes, vizītkartes u.c. instrumentus, kas pārdod vairāk!

Dalies ar šo rakstu kādā no sociālajiem tīkliem!

Līdzīgi raksti