Aploksnes izgatavošana C65 1000 bez lodziņa vienpusējas, krāsaina druka, izciršana ar esošo nazi un aplokšnu salīmēšana. Viens dizains. Cena ar PVN. Piegāde Baltijā dāvanā no mūsu uzņēmuma.

Aploksnes  izgatavošana 3-5 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Aplokšņu izgatavošana ir ātra?

Aploksnes izgatavošana C65 1000 vienpusēji var saražot vairāku darba dienu laikā, ja ir gatavs fails. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums.

Aploksnes apdruka ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj aploksnē, tad tas ir viegli. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Ir iekļauts teksts vai logo, kas paskaidro?
 2. Norādīta kontaktinformācija, kur cilvēks var vērsties, ja rodas jautājumi?
 3. Teksts paskaidro Jūsu nodarbošanos?
 4. Druka pārdod Jūsu uzņēmuma produktu vai pakalpojumus?
 5. Vai būs viegli nopirkt Jūsu preci vai pakalpojumu? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Aploksnes ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Aploksnes C65 1000 gab bez lodziņa vienpusējas maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam no A – Z reklāmas nozarē pakalpojumus. Ieskaties arī mājas lapā: majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Aploksnes pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Izciršana ar esošo nazi
 5. Aploksnes salīmēšana
 6. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 7. Ziņojums klientam
 8. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 9. Atkārtojam pasūtījumu?

Aploksnes izmantošanas veidi?

Aploksnes pielieto, lai piesaistītu cilvēku uzmanību uz savu uzņēmumu. Aploksnes kalpo kā kartiņu, veidlapu, naudas nosūtīšanas veids. Aploksnes cilvēki izmanto atkārtoti vai arī tur tās mājās, tādēļ ir izcils pārdošanas instruments, lai klientam atgādinātu par sevi.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, vizītkartes, uzlīmes, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda