-14%

Apsveikuma kartiņas 10×15 cm

(1 klienta atsauksme)
Izstrādājam dizainus un maketus. Izgatavojam sākot no 1 gab līdz miljoniem.

Dažādi izmēri un drukas veidi. Izsūtam visā Latvijā un pasaulē!

Atsaucība, kvalitatīva, ātra un operatīva darba izpilde. Profesionālas konsultācijas mārketingā un pārdošanā, lai Jūsu bizness palielinātu peļņu.


Apsveikuma kartiņas 500 gb 10×15 cm, krāsaina druka no abām pusēm, kartons 270gr, ko izvēlas mūsu klienti. Var būt dažādi dizaini, bet cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde dāvanā no mūsu uzņēmuma visā Baltijā.

Apsveikuma kartiņu izgatavošana 1-3 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

100.19 116.89 PVN iekļauts

Apsveikuma kartiņu druka ir ātra?

Apsveikuma kartiņas 500 gab 10×15 cm divpusējas var saražot vienas dienas laikā, ja ir gatavs fails. Kartiņas druka ir ļoti ātrs izgatavošanas process. Mūsu klienti ir apmierināti ar ātrumu, kvalitāti un apalpošanu. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Apsveikuma kartiņu izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj kartiņas dizainā, tad tas ir viegli. Apsveikuma kartiņas ir lielisks pārdošanas instruments. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Personalizēta uzruna?
 2. Norādīta kontaktinformācija?
 3. Norādīts sauklis vai teksts, kas iepriecinās cilvēku?
 4. Kādu ideju vēlies nodot citiem cilvēkiem?
 5. Kā pasniegsi šīs kartiņas ideju? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Apsveikuma kartiņu ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets. Apsveikuma kartiņas 500 10×15 cm maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam no A – Z reklāmas nozarē majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Griešana
 5. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 6. Ziņojums klientam
 7. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 8. Atkārtojam pasūtījumu?

Apsveikuma kartiņu izmantošanas veidi?

Kartiņas izmanto, lai iepriecinātu citus cilvēkus par kopīgo sadarbību, apsveiktu svētkos, radītu patīkamas emocijas cilvēkiem, papildus pārdotu nākošos produktus u.c. Pateicības kartiņas druka vienmēr piesaistīts papildus klientus un atkārtotus pirkumus. Jautā mūsu cilvēkiem, lai izskaidro kartiņu izmantošanas iespējas.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, flajerus, vizītkartes, uzlīmes, kartiņas, plakāti, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Drukas pakalpojumi, kurus var atļauties ikviens cilvēks!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

 1. Zane

  Pārsteidza komunikācijas spējas un atsaucība darba izpildē! Jutos īpaši 🙂

  Zane

Jums arī varētu patikt…

WordPress Ads