Baneris 1.5x2m, 1 gab, krāsaina druka no vienas puses, PVC materiāls, ko izvēlas mūsu klienti. Cena ar PVN. Piegāde Rīgā dāvanā no mūsu uzņēmuma.

Baneru izgatavošana 2-4 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Baneru druka ir ātra?

Baneri 1.5x2m  var saražot pāris dienu laikā, ja ir gatavs fails. Mūsu klienti ir apmierināti ar ātrumu, kvalitāti un apalpošanu. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Baneru izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj banerī, tad tas ir viegli. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Ir iekļauta kāda super cena?
 2. Norādīta kontaktinformācija?
 3. Norādīts ieguvums no preces vai pakalpojuma, kuru saņems klients?
 4. Kolēģi spēs kvalitatīvi atbildēt uz klientu jautājumiem?
 5. Vai būs viegli nopirkt Jūsu preci vai pakalpojumu? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Baneru ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Baneru maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam pakalpojumus no A – Z reklāmas nozarē. Ieskaties arī šajā mājas lapā: majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Materiāla pasūtīšana
 2. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 3. Griešana
 4. Malu kausēšana stingrībai
 5. Kniedes ielikšana un iespiešana
 6. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 7. Ziņojums klientam
 8. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 9. Atkārtojam pasūtījumu?

Baneru izmantošanas veidi?

Banerus pielieto, lai piesaistītu cilvēku uzmanību  vides reklāmā. Banera reklāma strādā 24/7, jo tas ir redzams visiem cilvēkiem, kas pārvietojas gar šo vietu. Banerī iekļauj savu nodarbošanās veidu, kontaktus, mājas lapu, sulīgas bildes, kas piesaista un parāda Tavu nodarbošanos.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, vizītkartes, uzlīmes, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda