Blociņi A4 50 gab 25 lapas blociņā, melnbalta druka no vienas puses, iekšlapas 80 gr biroja papīrs, pamatne kartons 300gr, ko izvēlas mūsu klienti. Var būt dažādi dizaini, bet cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde dāvanā no mūsu uzņēmuma visā Baltijā.

Piezīmju blociņu izgatavošana 2-4 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Piezīmju blociņu druka ir ātra?

Blociņi A4 50 gab vienpusējo var saražot pāris darba dienu laikā, ja ir gatavs fails. Blociņu druka ir ļoti ātrs izgatavošanas process. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Pierakstu blociņu izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj blociņa dizainā, tad tas ir viegli.  Blociņi ir pārdošanas instruments ilgtermiņā, jo ikdienā tos izmantojam, lai plānotu savas prioritātes.  Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Iekļauts Jūsu uzņēmuma logo vai sauklis?
 2. Iekļauti kontakti un informācija, kur griezties klientam?
 3. Aprakstīti Jūsu produkti vai pakalpojumi?
 4. Iekļauta informācija, kā sazināties ar Jums?
 5. Kādu ideju vēlaties nodot klientiem? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Blociņu ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Blociņi A4 50 gab maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam pakalpojumus no A – Z reklāmas nozarē majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra pasūtīšana un materiālu iegāde
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Iekšlapu skaitīšana pēc daudzuma
 5. Kartona un iekšlapu komplektēšana
 6. Griešana
 7. Bloku saspiešana
 8. Bloku līmēšana un nostāvēšana 24h
 9. Bloku atdalīšana
 10. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 11. Ziņojums klientam
 12. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 13. Atkārtojam pasūtījumu?

Blociņu izmantošanas veidi?

Blociņus izmanto, lai piesaistītu cilvēkus uzmanību izmantot Jūsu pakalpojumus. Cilvēks ikdienā veic piezīmes uz papīra un blociņš ir izcils pārdošanas instruments. Jautā mūsu cilvēkiem, lai izskaidro diplomu izmantošanas iespējas.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, flajerus, vizītkartes, uzlīmes, kartiņas, plakāti, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda