Brošūras A5 500 16 lpp skavotas, krāsaina druka no abām pusēm, matēts papīrs 150gr, ko izvēlas mūsu klienti. Cena ar PVN. Piegāde Baltijā dāvanā no mūsu uzņēmuma.

Brošūras izgatavošana 2-4 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Brošūras druka ir ātra?

Brošūras A5 500 16lpp var saražot vairāku darba dienu laikā, ja ir gatavs fails. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Brošūras izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj brošūrā, tad tas ir viegli. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Produktu vai pakalpojumu piedāvājums?
 2. Kādas akcijas cenas?
 3. Informācija par uzņēmumu, lai radītu uzticamību?
 4. Kontaktinformācija, kur cilvēki var sazināties?
 5. Mājas lapas vai veikalu adreses?
 6. Izteiksmīgi vārdi un precīzas norādes cilvēkiem, lai viss būtu 100% skaidrs?
 7. Un vēl virkne jautājumu, kas dod rezultātu, ja pareizi tiek sagatavots makets vai dizains brošūrai!

Brošūras ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Brošūras A5 500 16lpp maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam no A – Z  pakalpojumus reklāmas nozarē majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Brošūras apgriešana
 5. Iekšlapu sanešana
 6. Brošūras skavošana un apgriešana
 7. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 8. Ziņojums klientam
 9. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 10. Atkārtojam pasūtījumu?

Brošūras izmantošanas veidi?

Brošūras izmanto, lai piesaistītu un noturētu cilvēku uzmanību. Norādi cilvēkiem ar ko nodarbojas uzņēmums, kādas preces un pakalpojumus vari piedāvāt, kādus ieguvumus saņems klients no sadarbības un nauda nāks! 🙂 Izdali brošūras izstādēs, prezentācijās, uzņēmuma telpās, darbiniekiem un potenciālajiem klientiem.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, vizītkartes, uzlīmes, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda