Cenu zīmes 8x8cm 500gab, krāsaina druka no vienas puses, kartons 300gr, ko izvēlas mūsu klienti, bigots vienā vietā, lai vieglāk salocīt. Var būt dažādi dizaini, bet cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde dāvanā no mūsu uzņēmuma visā Baltijā.

Cenu zīmes izgatavošana 1-3 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Cenu zīmju druka ir ātra?

Cenu zīmes 8×8 500 vienpusējas var saražot pāris darba dienu laikā, ja ir gatavs fails. Cenu zīmju druka ir ātrs izgatavošanas process.  printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Cenu zīmju izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj cenu zīmes dizainā, tad tas ir viegli. Cenu zīmes ir lielisks pārdošanas instruments. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Produkta bilde vai nosaukums?
 2. Akcijas cenas vai vieta cenu atzīmēšanai?
 3. Rīcība, kas mudina cilvēku iegādāties preci?
 4. Pamanāma pa gabalu?
 5. Kā izvietos plauktā šo cenu zīmi? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Cenu zīmju ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Cenu zīmes 8×8 500gab maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam pakalpojumus no A – Z reklāmas nozarē. Ieskaties arī šeit: majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Griešana
 5. Bigošana jeb kartona rievošana
 6. Nesalocītas cenu zīmes
 7. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 8. Ziņojums klientam
 9. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 10. Atkārtojam pasūtījumu?

Cenu zīmes izmantošanas veidi?

Cenu zīmes izmanto, lai pievērstu cilvēka uzmanību noteiktam produktam. Cilvēki noteikti izmanto akcijas cenas, tādēļ informē savus klientus par atlaidēm noteiktā laika periodā. Atstāj arī brīvu vietu cenu zīmē, lai vari papildināt ar roku, ja kaut kas būs nepieciešams. Jautā mūsu cilvēkiem, lai izskaidro kartiņu izmantošanas iespējas.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, flajerus, vizītkartes, uzlīmes, kartiņas, plakāti, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda