Dāvanu kartes 300gab 10x21cm,  krāsaina druka no abām pusēm, kartons 300gr, ko izvēlas mūsu klienti, bez numerācijas! Var būt dažādi dizaini, bet cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde Baltijā dāvanā no mūsu uzņēmuma.

Dāvanu kartes izgatavošana 1-3 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Dāvanu kartes druka ir ātra?

Dāvanu kartes 300 10×21 cm abpusējas var saražot vienas dienas laikā, ja ir gatavs fails. Dāvanu karšu druka ir ļoti ātrs izgatavošanas process. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Dāvanu kartes izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj dāvanu kartes dizainā, tad tas ir viegli. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Dāvanas summa apmērs?
 2. Norādīta kontaktinformācija, kur cilvēks var iepirkties vai meklēt palīdzību?
 3. Norādīts sauklis vai teksts, kas iepriecinās cilvēku?
 4. Dāvanu kartes drošība pret viltojumiem? Numerācija vai speciāls kods, kas tiek iedrukāts.
 5. Kādu ideju vēlies nodot citiem cilvēkiem?
 6. Kā pasniegsi šīs dāvanu kartes ideju? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Dāvanu kartes ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Dāvanu kartes 300 10×21 cm abpusējas  maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam no A – Z pakalpojumus reklāmas nozarē. Ieskaties arī mājas lapā: majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Griešana
 5. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 6. Ziņojums klientam
 7. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 8. Atkārtojam pasūtījumu?

Dāvanu kartes izmantošanas veidi?

Dāvanu kartes izmanto, lai iepriecinātu citus cilvēkus par kopīgo sadarbību, apsveiktu svētkos, radītu patīkamas emocijas cilvēkiem u.c. Vēl būtiski dāvanu kartes piesaista papildus finansu līdzekļus īsā laika periodā. Jautā mūsu cilvēkiem, lai izskaidro dāvanu kartiņu izmantošanas iespējas.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, flajerus, vizītkartes, uzlīmes, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda