-20%

Ēdienkartes izgatavošana A4

(2 klientu atsauksmes)
Izstrādājam dizainus un maketus. Izgatavojam sākot no 1 gab līdz miljoniem.

Dažādi izmēri un drukas veidi. Izsūtam visā Latvijā un pasaulē!

Atsaucība, kvalitatīva, ātra un operatīva darba izpilde. Profesionālas konsultācijas mārketingā un pārdošanā, lai Jūsu bizness palielinātu peļņu.


Ēdienkartes A4 50 gab, krāsaina druka no abām pusēm, kartons 300gr, ko izvēlas mūsu klienti. Var būt dažādi dizaini, bet cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde dāvanā no mūsu uzņēmuma visā Baltijā.

Ēdienkaršu izgatavošana 1-3 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

45.92 57.05 PVN iekļauts

Ēdienkartes druka ir ātra?

Ēdienkartes A4 50 gab divpusējas var saražot vienas dienas laikā, ja ir gatavs fails. Ēdienkaršu druka ir ļoti ātrs izgatavošanas process. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Ēdienkartes izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj ēdienkartes dizainā, tad tas ir viegli.  Ēdienkrte ir lielisks apetīti rosinošs instruments klientiem, kas iegādāsies Jūsu produkciju. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Iekļautas apetīti rosinošas bildes?
 2. Iekļauti alergēni pārtikas produktu sastāvā?
 3. Iekļautas cenas ēdieniem un to atlaides?
 4. Iekļauta informācija par Jūsu uzņēmumu vai citiem papildus pakapojumiem?
 5. Kādu ideju vēlaties nodot klientiem? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Ēdienkartes ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Ēdienkartes A4 50 gab maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam pakalpojumus no A – Z reklāmas nozarē majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Griešana
 5. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 6. Ziņojums klientam
 7. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 8. Atkārtojam pasūtījumu?

Ēdienkartes izmantošanas veidi?

Ēdienkartes izmanto, lai piesaistītu cilvēkus nobaudīt Jūsu maltīti. Piedāvā cilvēkiem papildus iespējas no Jūsu uzņēmuma, lai vari pārdot vairāk viena produkta vai pakalpojumu.Jautā mūsu cilvēkiem, lai izskaidro diplomu izmantošanas iespējas.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, flajerus, vizītkartes, uzlīmes, kartiņas, plakāti, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Drukas pakalpojumi, kurus var atļauties ikviens cilvēks!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda

Svars 1 kg

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Ilze

  Dienas laikā viss bija gatavs. Paldies

  Ilze

 2. Viktorija

  Viss bija gatavs 1 dienas laikā. Zibenīgi ātri 🙂

  Viktorija

Jums arī varētu patikt…

WordPress Ads