-21%

Etiķetes un uzlīmes

(1 klienta atsauksme)
Izstrādājam dizainus un maketus. Izgatavojam sākot no 1 gab līdz miljoniem.

Dažādi izmēri un drukas veidi. Izsūtam visā Latvijā un pasaulē!

Atsaucība, kvalitatīva, ātra un operatīva darba izpilde. Profesionālas konsultācijas mārketingā un pārdošanā, lai Jūsu bizness palielinātu peļņu.


Etiķetes 1000 3x27cm, krāsaina druka no vienas puses, matēts līmpapīrs, ko izvēlas mūsu klienti. Var būt dažādi dizaini, bet cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde Baltijā dāvanā no mūsu uzņēmuma.

Etiķešu izgatavošana 2-4 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

91.84 116.89 PVN iekļauts

Etiķešu druka ir ātra?

Etiķetes 1000 3x27cm vienpusēji var saražo pāris dienu laikā, ja ir gatavs fails. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Etiķešu izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj etiķetē, tad tas ir viegli. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Etiķetē ir norādīts sastāvs produktā?
 2. Etiķete ir apstiprināta ar valsts institūciju, ja ir kādi produkti?
 3. Norādīta kontaktinformācija?
 4. Norādīts ieguvums no preces vai pakalpojuma, kuru saņems klients?
 5. Svītru kods pārdošanai ir iegūts un norādīts?
 6. Kolēģi spēs kvalitatīvi atbildēt uz klientu jautājumiem?
 7. Vai būs viegli nopirkt Jūsu preci vai pakalpojumu? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Etiķešu ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Etiķetes 1000 3x27cm vienpusēju maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam pakalpojumus no A – Z reklāmas nozarē. Ieskaties arī šajā mājas lapā: majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Uzlīmju papīra pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Griešana
 5. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 6. Ziņojums klientam
 7. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 8. Atkārtojam pasūtījumu?

Etiķešu izmantošanas veidi?

Etiķetes pielieto, lai piesaistītu cilvēku uzmanību uz pirkumu izdarīšanu. Etiķetes iepakojumam, produktiem, cenu zīmes maiņai, uzlīmes automašīnām, uzlīmes skatlogiem, uzlīmes uz grīdas u.c. tas viss tiek darīts, lai pievērstu uzmanību uz noteiktu rīcību!

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, vizītkartes, uzlīmes, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Drukas pakalpojumi, kurus var atļauties ikviens cilvēks!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda

Svars 1 kg

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

 1. Reinis

  Zibenīga atbilde un ātri izpildīts darbs. Noteikti pasūtīsim vēl. 🙂

  Reinis

Jums arī varētu patikt…

WordPress Ads