Galda kalendāri 100 gab 15 x 21 cm, krāsaina 14 iekšlapas druka no abām pusēm uz 150gr matēta papīra, balta spirāle, pamatne 270gr kartons apdrukāts atvērumā 21 x 40 cm, bigots un spirāļots kopā ar iekšlapām. Var būt dažādi dizaini, bet cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde Baltijā dāvanā no mūsu uzņēmuma.

Galda kalendāru izgatavošana 3-6 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Galda kalendāru druka ir ātra?

Galda kalendāri 100 gab var saražot vairāku darba dienu laikā, ja ir gatavs fails. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums.

Galda kalendāru izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj galda kalendārā, tad tas ir viegli. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Ir iekļauts kāds piedāvājums klientiem?
 2. Norādīta kontaktinformācija, mājas lapas adrese, rekvizīti?
 3. Ir aprakstīti produkti, kurus piedāvājiet?
 4. Ieliktas elegantas Jūsu uzņēmuma bildes?
 5. Kā dāvināsiet saviem klientiem vai darbiniekiem?
 6. Vai būs viegli nopirkt Jūsu preci vai pakalpojumu? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Galda kalendāru ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Galda kalendāri 100 gab maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam no A – Z reklāmas nozarē pakalpojumus. Ieskaties arī mājas lapā: majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Griešana iekšlapām un pamatnei
 5. Spirāles sagriešana
 6. Pamatnes sabigošana, lai vieglāk lokās
 7. Pamatnes un iekšlapu perforēšana
 8. Pamatnes un iekšlapu spirāļošana
 9. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 10. Ziņojums klientam
 11. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 12. Atkārtojam pasūtījumu?

Galda kalendāru izmantošanas veidi?

Galda kalendārus pielieto, lai piesaistītu cilvēku uzmanību uz VISU gadu. Šis ir viens no izdevīgākajiem reklāmas risinājumiem, kas strādā 365 dienas gadā! Kalendāri atrodas regulāri cilvēku acu priekšā un tas atgādina par kopīgo sadarbību, tādēļ izveido elegantas bildes, iepriecini savus klientus ar motivējošiem tekstiem, pārsteidz darbiniekus ar savām rūpēm.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, vizītkartes, uzlīmes, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda