Grafiskais dizaineris ir Jūsu rīcībā

Cilvēki ir steidzīgi, ātri, nepacietīgi un kļuvuši loti prasīgi pret apkārtējiem uzņēmumiem. Jā, tā ir dzīves realitāte, ja apsēdīsies uz soliņa un pavērosi kā pārvietojas cilvēki pa ielām. Grafiskais dizainers rada vēlmi pirkt preces vai pakalpojumus. Reklāmai ir dotas pāris sekundes laika, lai pievērstu uzmanību un radītu interesi iegādāties preci vai pakalpojumu. Pastāstīsim to slēpto pusi, kuru gudrākie prāti un stratēģijas cilvēki neatklāj, lai iegūtu sev vēlamo rezultātu.

Grafiskā dizaina noslēpumi

  1. Katram produkta vai precei ir sava nozīme cilvēku dzīvēs. Piemēram, saldējums karstā dienas laikā dod veldzējumu un baudu. Kas būtu jāatspoguļo šajā grafiskajā dizainā?
  2. Reklāma un dizaina izstrāde ir viens vesels. Piemēram, cilvēkam jāredz vairākas reizes vienas un tās pašas reklāmas vai stils, lai izdarītu pirkumu. Kā jānoformēt mājas lapas dizains?
  3. Tekstiem jābūt tādiem, kas atrisina cilvēka bailes vai šaubas. Piemēram, uzņem D vitamīnu, lai būtu dzīvesprieks un stipra imunitāte. Kādi teksti jāraksta, lai pievērstu dizains pievērstu uzmanību?
  4. Lai grafiskais dizains nestu rezultātu, to jāizvieto daudz reklāmas kanālos. Piemēram, mājas lapā, reklāmas drukas materiālos, sociālajos tīklos, google adwords, radio, vides reklāma u.c.

Mēs varam Jums visu šo sagatavot, lai piesaistītu klientu uzmanību un Jūs varētu pārdot vairāk savu preču vai pakalpojumu.

Grafiskais dizains uzrunā cilvēku emocijas, kas rosina vēlmi iegādāties preci vai pakalpojumu

Grafiskā dizaina izstrāde jebkurai gaumei?

Apskatīsim dažus veidus grafiskā dizaina izstrādē. Iepakojuma dizaina izstrāde, mājas lapas dizaina izveide, vides reklāmas izveide, uzņēmuma vizuālā identitāte, 3D dizains, digitālais mārketings u.c. Jā, tie ir tikai daži no dizaina veidiem. Un tagad pats interesantākais! Katram dizainam ir sava specifikācija kā tas jāpielāgo klienta vēlmēm!

  1. Vides reklāmas dizains jābūt redzams pa lielu gabalu un kvalitatīvi.
  2. Iepakojuma dizains jābūt krāsains un interesants klientam.
  3. WEB dizains jābūt ļoti viegli saprotams, ērti pārskatāms un aizraujošs.
  4. Reklāmas materiālu dizainam jābūt piesaistošam un pamatojums tālākai rīcībai.
  5. Auto mašīnu dizains jabūt intriģējošam un atmiņā paliekošam pāris sekundēs.
  6. Uzņēmuma imidža izveidei jābūt saskaņotai visās vietās, kur klients uzzina par uzņēmumu.

Vēlies izveidot dizainus, kas paliek cilvēku atmiņā? Tad jautā mūsu speciālistiem un mēs kopīgi piemeklēsim atbilstošus risinājumus.

Kādus pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu aizrautība ir reklāmas nozare. Saviem klientiem piedāvājam dizaina izstrādi, web lapu izveidi, SEO auditu, SEO tekstu rakstīšanu (tieši tā pat kā šis teksts),  biznesa analītiku, lai bizness kļūtu efektīvs un peļņu nesošs, drukas materiāli, iepakojuma ražošana u.c.

Izmanto iespēju un pasūti pie mums flajerus, bukletus, kalendārus, grāmatas, iepakojumu, uzlīmes, vizītkartes u.c. instrumentus, kas pārdod vairāk! Daļu no portfolio var apskatīt šeit.

Dalies ar šo rakstu kādā no sociālajiem tīkliem!

Līdzīgi raksti