Gofras kartona kaste 500 gab 449x337x67mm iekšējais kastes izmērs, vēršanās mehānisms kā picas kastei, krāsaina druka no vienas puses, gofras materiāls 3 slāņu, ko izvēlas mūsu klienti. Viens dizains. Cena ar PVN. Piegāde dāvanā no mūsu uzņēmuma visā Latvijā.

Gofras kastes izgatavošana 2-4 nedēļas no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Iepakojuma druka ir ātra?

Gofras kartona kaste 500 449x337x67mm vienpusēji krāsaina druka saražot vairāku nedēļu laikā laikā, ja ir gatavs fails. Iepakojumu druka ir ilgs izgatavošanas process, kamēr tiek izveidota tehniskā konstrukcija, sagatavota ideja, izveidots grafiskais dizains, izdrukāti pirmie paraugi un saražota visa nepieciešamā produkcija. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Iepakojuma izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj iepakojuma dizainā un, ko vēlamies panākt ar iepakojumu, tad tas ir viegli.  Iepakojums ir lielisks klientu pievilināšanas instruments, lai prece atšķirtos no citiem līdzīgiem produktiem.  Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Kāds ir klientu vecums vai nodarbošanās veids, kas pērk Jūsu produktu?
 2. Kādas krāsas, teksti un informācija uzrunā Jūsu klientus?
 3. Kādas asociācijas jārada, lai klients uzticētos pirkt šo preci?
 4. Iekļauta informācija par Jūsu uzņēmumu vai citiem papildus pakapojumiem?
 5. Kā klients varēs iegādāties Jūsu preci?
 6. Kādu ideju vēlaties nodot klientiem? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Iepakojuma ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Gofras kartona kaste 500 449x337x67mm tehnisko rasējumu, maketu un grafisko dizainu mēs izveidosim. Pieejamas idejas un risinājumi reklāmai bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam pakalpojumus no A – Z reklāmas nozarē majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Idejas definēšana iepakojumam
 2. Produktu izmēru, svara pārbaude. Nepieciešami reāli produkti, kas tiks izmantoti iepakojumā.
 3. Fizikālo īpašību noteikšana produktam, lai būtu piemērots iepakojums.
 4. Materiālu un tehnoloģijas izvēle iepakojumam.
 5. Tehniskā rasējuma izveide iepakojumam.
 6. Pirmo paraugu izgriešana un notestēšana. Labošana un papildināšana
 7. Grafiskā dizaina izstrāde
 8. Pirmās iepakojuma izdrukas, tehnisko un grafiskā dizaina pārbaude.
 9. Materiālu iepirkšana iepakojumam – kartons, krāsas, naži u.c.
 10. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 11. Pēcapstrāde veikšana – atkarīgs no iepakojuma veida un tehnoloģijas izvēles.
 12. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 13. Ziņojums klientam
 14. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 15. Atkārtojam pasūtījumu?

Iepakojuma izmantošanas veidi?

Iepakojumu izmanto, lai piesaistītu cilvēku uzmanību un uzsvērtu produkta vērtības. Krāsaini noformējumi un pareizi izvēlēti vārdi pievelk cilvēkus iegādāties Jūsu produktu. Piepildītajā pasaulē ir jāatšķiras citu produktu starpā, lai klients vēlētos pirkt tieši Jūsu piedāvājumu. Otrs variants ir izvēlēties ļoti, ļoti labu produktu, kas runā Jūsu vietā 🙂 Jautā mūsu cilvēkiem, lai izskaidro iepakojumu izmantošanas iespējas.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, flajerus, vizītkartes, uzlīmes, kartiņas, plakāti, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda