Kartona tūbas ar apdruku 200 gab. 15 cm augstums un 15cm diametrs ar baltu vai melnu vienu vāciņu. Kartona futlāris izgatavots no 2mm bieza kartona. Vienpusēja krāsaina druka uz 300gr matēta papīra, kas aplīmēts uz kartona tūbas. Var būt vairāki dizaini un cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde Rīgas rajona robežās bez maksas.

Kartona kastes  izgatavošana 3-8 darba dienas no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Kartona tūbas apdruka ir ātra?

Kartona tūbas ar apdruku 200 gab,  izmērā 15cm augstumā un 15 cm diametrā. Kartona tubusu izgatavošana var aizņemt vairākas darba dienas, ja ir gatavs darba fails. Tādēļ laicīgi ieplāno savus noliktavas atlikumus un pasūti papīra maisiņus laicīgi.  printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums.

Papīra maisiņu izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj papīra maisiņa dizainā, tad tas ir viegli. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Ir iekļauta Jūsu uzņēmuma informācija?
 2. Norādīta vieta, kur nopirkt Jūsu preci vai pakalpojumu?
 3. Kartona tūbas dizains saskaņots ar Jūsu kopējo imidžu?
 4. Kartona tubusi ir droši Jūsu produktiem?
 5. Vai būs viegli nopirkt Jūsu preci vai pakalpojumu? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Kartona tubusu ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā.  Kartona tūbas ar apdruku maketu mēs palīdzēsim izveidot. Apskatīties dizaina un maketu idejas var canva.com . Mēs nodrošinam no A – Z reklāmas nozarē pakalpojumus. Ieskaties arī mājas lapā: majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Materiālu iepirkšana
 3. Ražošanas līnijas sagatavošana ražošanai
 4. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 5. Produkta aplīmēšana
 6. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 7. Ziņojums klientam
 8. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 9. Atkārtojam pasūtījumu?

Kartona tūbas izmantošanas veidi?

Kartona tūbas ir lielisks reklāmas veids. Kādēļ tas ir tik efektīvs? Cilvēks nopērkot Jūsu produktu pārvietojas ar šo eleganto iepakojumu pa ielām, noliek mājās plauktos, izmanto to atkārtotiem pirkumiem, dod spēlēties bērniem u.c. Jo vairāk redzēs cilvēki Jūsu uzņēmumu, jo lielāka varbūtība, ka viņi izvēlēsies tieši Jūsu produktu. Kartona tūbu apdruka vienmēr atmaksājas, ja izvieto reklāmu, kas piesaista klientu uzmanību.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, vizītkartes, uzlīmes, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda