Kāzu avīzes 30 A4 12lpp skavotas, krāsaina druka no abām pusēm, matēts papīrs 150gr, ko izvēlas mūsu klienti. Cena ar PVN. Piegāde Baltijā dāvanā no mūsu uzņēmuma.

Kāzu avīzes izgatavošana 2-4 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Kāzu avīzes druka ir ātra?

Kāzu avīzes 30 A4 12lpp var saražot pāris darba dienu laikā, ja ir gatavs fails. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Kāzu avīzes izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj kāzu avīzē, tad tas ir viegli. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Atmiņas no precēto pagājušajiem darbiem?
 2. Esošās kopdzīves mirkļi?
 3. Atmiņas par saviem vecākiem un draugiem?
 4. Savas vēlmes un iespējas? Varbūt kāds tās reāli dzīvē izpildīs! 🙂
 5. Avīzes pirkšanas cena vai zelta cena?
 6. Spēles, kas paskaidro jaunlaulāto dzīvi? Un vēl citi patīkami dzīves mirkļi, kas iesaistīs apkārtējos iepazīties ar avīzi 🙂

Kāzu avīzes ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Kāzu avīzes 30 A4 12lpp maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam no A – Z  pakalpojumus reklāmas nozarē majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Griešana pa 2 malām
 5. Avīzes locīšana
 6. Avīzes skavošana
 7. Avīzes apgriešana pa 3 malu
 8. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 9. Ziņojums klientam
 10. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 11. Atkārtojam pasūtījumu?

Kāzu avīzes izmantošanas veidi?

Kāzu avīzes ir instruments, lai saviem tuvākajiem parādītu patīkamākos dzīves mirkļus! 🙂 Saliec visu kopā, lai katram ir ko atcerēties un patīkami pasmieties par aizgājušo laiku. Izbaudam šo dzīvi kopā! 🙂

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, vizītkartes, uzlīmes, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda