Četrdaļīgie sienas kalendāri 50  gab. Augšējā un apakšējā pamatne apdrukāta krāsaina (izmērs 21 x 29,7cm), kartons 300gr, otrā un trešā pamatne neapdrukāta, krāsaina 3 komplektu mēnešu apdruka pa 12 lappusēm (izmērs 29,7 x 14 cm) uz 115- 150gr matēta papīra, balta spirāle, kniedīte augšējā pamatnē, datuma rādītājs kalendāram. Var būt dažādi dizaini, bet cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde Baltijā dāvanā no mūsu uzņēmuma.

Sienas kalendāru izgatavošana 4-6 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Sienas kalendāru druka ir ātra?

Sienas kalendāri 50 gab var saražot vairāku darba dienu laikā, ja ir gatavs fails. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums.

Sienas kalendāru izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj sienas kalendārā, tad tas ir viegli. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Ir iekļauts kāds piedāvājums klientiem?
 2. Norādīta kontaktinformācija, mājas lapas adrese, rekvizīti?
 3. Ir aprakstīti produkti, kurus piedāvājiet?
 4. Ieliktas elegantas Jūsu uzņēmuma bildes?
 5. Kā dāvināsiet saviem klientiem vai darbiniekiem?
 6. Vai būs viegli nopirkt Jūsu preci vai pakalpojumu? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Sienas kalendāru ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Četrdaļīgie sienas kalendāri 50 gab maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam no A – Z reklāmas nozarē pakalpojumus. Ieskaties arī mājas lapā: majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Griešana iekšlapām un pamatnei
 5. Spirāles sagriešana
 6. Pamatnes kniedes ielikšana, lai vieglāk piestiprināt pie sienas
 7. Pamatnes un iekšlapu perforēšana
 8. Pamatnes un iekšlapu spirāļošana
 9. Datuma rādītāja uzlikšana kalendāram
 10. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 11. Ziņojums klientam
 12. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 13. Atkārtojam pasūtījumu?

Sienas kalendāru izmantošanas veidi?

Sienas kalendārus pielieto, lai piesaistītu cilvēku uzmanību uz VISU gadu. Šis ir viens no izdevīgākajiem reklāmas risinājumiem, kas strādā 365 dienas gadā! Kalendāri atrodas regulāri cilvēku acu priekšā un tas atgādina par kopīgo sadarbību, tādēļ izveido elegantas bildes, iepriecini savus klientus ar motivējošiem tekstiem, pārsteidz darbiniekus ar savām rūpēm.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, vizītkartes, uzlīmes, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda