Table tent A4 50gab, krāsaina druka no vienas puses, kartons 300gr, ko izvēlas mūsu klienti, bigots 2 vietās, lai vieglāk locīt, pielīmēts skočs vienā malā, bet nav salīmēts kopā! Var būt dažādi dizaini, bet cena nemainās. Cena ar PVN. Piegāde Baltijā dāvanā no mūsu uzņēmuma visā Baltijā.

Table tent izgatavošana 2-3 darba dienu laikā no rēķina apmaksas vai failu apstiprināšanas dienas. Maketa vai dizaina izveide nav iekļauta cenā.

Vēlies citu daudzumu, formātu, papīra biezumu vai apstrādi? Spied pogu: Uzzināt cenu

Table tent druka ir ātra?

Table tent A4 50gab vienpusēja druka var saražot vienas dažu dienu laikā, ja ir gatavs fails. Galda stendu druka ir ļoti ātrs izgatavošanas process. printsale.lv interneta veikals atvieglo Jūsu darba ikdienu, jo nav jāgaida cenu piedāvājums vai jāzīlē kādu reklāmas materiālu izmantot. Ērti uzzināt cenu un pasūtīt druku pie mums. Apkopotas klientu izvēles, Jums tikai jāpērk sev piemērotākais risinājums.

Table tent izgatavošana ir viegla?

Ja zinam, kas jāiekļauj table tent dizainā, tad tas ir viegli. Galda stends ir lielisks reklāmas instruments noteiktam produktam. Aprakstīsim dažas būtiskas nianses, lai Jūsu reklāmas materiāli pārdotu vairāk!

 1. Produkts vai pakalpojums ar labu cenu?
 2. Norādīta kontaktinformācija, kur to iegādāties?
 3. Saukļi un motivācija, kas liek rīkoties?
 4. Pamanīs pa gabalu norādīto informāciju?
 5. Kā tiek piesniegt ideja Jūsu uzņēmumam? Un vēl virkne jautājumu, kas atšķir parastus drukas materiālus no kvalitatīvas un rezultātu nesošu reklāmu.

Table tent ražošana ir sarežģīta?

Jums nepieciešams tikai datora fails jeb makets PDF formātā. Table tent A4 50gab maketu var izveidot bezmaksas canva.com . Mēs nodrošinam pakalpojumus no A – Z reklāmas nozarē majaslapasizstrade.lv. Veidojam reklāmas vai dizainus, ražojam materiālus un ieviešam biznesa vadības sistēmas. Sazinies ar mums!

Darba uzdevums ražošanā?

 1. Faila izveide vai apstrāde
 2. Papīra un skoča pasūtīšana
 3. Drukāšana un kvalitātes pārbaude
 4. Griešana
 5. Bigošana jeb rievošana
 6. Skoča pielīmēšana
 7. Pakošana, iepakošanas standarts un kvalitātes pārbaude
 8. Ziņojums klientam
 9. Piegāde ar smaidu un dāvanām
 10. Atkārtojam pasūtījumu?

Table tent izmantošanas veidi?

Table tent izmanto, lai veicinātu cilvēku iepirkties! Parādi šobrīd aktuālo vai TOP pozīcijas, kas cilvēkiem rosina vēlmi rīkoties.  Jautā mūsu cilvēkiem, lai izskaidro diplomu izmantošanas iespējas.

Kādus pasūtījumus papildus izvēlas klienti?

Bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, veidlapas, flajerus, vizītkartes, uzlīmes, kartiņas, plakāti, iepakojums un vēl virkni citu reklāmas materiālu. Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies atbilstošāko!

Svarīga informācija vieglai sadarbībai!

Ar pasūtījumu klients piekrīt mūsu uzņēmuma nosacījumiem:

 1. Klients uzņemas 100% atbildību (maketa izkārtojums, bildes, teksti, izmēri u.c. nianses, kas var ietekmēt vēlamo kvalitāti), ja tiek apstiprināts darba makets ar e pastu, sms vai whats up sistēmā.
 2. Ja drukas procesā nobrūk faili (pazūd bildes, teksti vai kādi citi elementi salīdzinot ar datora failu!), tad PRINT SALE uzņemas 100% atbildību.
 3. Darbi tiek drukāti pēc ISO noteiktām standartu līknēm.
 4. Krāsu atbilstība ir tikai no mūsu savienotajiem un kalibrētajiem datoriem nevis klienta monitora. Parasti krāsu sakritība ap 90%.
 5. Ja piegādes laikā rodas problēmas, tad atbildība katrai no pusēm ir 50% apmērā.
 6. Print Sale uzņēmums neregulē failus drukas procesā, tiek izmantoti tādi faili, kādus apstiprina klients un ražošana strādā pēc ISO standartiem.
 7. Faili tiek iesūtīti PDF formātā ar uzlaidēm 3mm uz katru pusi no paturpināta dizaina. Augstākai kvalitātei druka izmanto tikai PDF formātu.

Mūsu sadarbībā visas problēmas tiek atrisinātas sarunu ceļā ar 99% efektivitāte!

Uz cieņu balstītu turpmāko sadarbību,

PRINT SALE komanda